.

הגשמת החזון הוא ההבדל בין חיים של הישרדות

לחיים של התפתחות!

אני מזמינה אותך לחוויה בלתי נשכחת בה את עוצרת הכל ויוצאת למסע מונחֶה של 45 דקות בהם את מוצאת את כל התשובות לשאלה "מי אני רוצה להיות כשאהיה גדולה?" ורואה את העתיד המיטבי שלך באופן הכי מרגש עד לפרטים הקטנים.

לכולנו יש מקום אליו אנחנו שואפים להגיע, אבל הוא לא בהכרח ברור. החזון הוא בעצם תשובות לשאלות שאף פעם לא שאלנו את עצמינו לפרטים.

ראיית העתיד המיטבי של חייך ממקום של התרגשות ועוצמה עוזרת לברר את הבחירות בחייך, מאפשרת לחשב מסלול מחדש ולבחור בדרך הכי מותאמת עבורך מעתה והלאה.

מנקודה הזו תוכלי לצאת לדרך מרתקת, מרגשת וחווייתית, שהיא המפתח להגשמת הכוחות והיכולות שיש בך ושהוכיחה את עצמה לאורך השנים אצל גדולי עולם והאנשים שהכי השפיעו על ההיסטוריה ושפרצו את הדרך לחיים של סיפוק, הצלחה והגשמה.

יצירת החזון דווקא בעזרת דמיון מודרך מאפשרת להתנתק מההגיון, מ'הכאן ועכשיו', מבעיות היום-יום, ולאפשר לעצמינו לראות את מלוא הפוטנציאל שלנו במימושו, על מנת שנוכל להציב מטרות ולהגיע לשם.

את הדיסק יצרה דבורי וקשטוק, מומחית ליצירת שינויים לטובה, בכלים מקצועיים של אימון, דמיון מודרך ו NLP וזאת לאחר שהגשימה בעצמה את החלקים המשמעותיים בחייה ומאז זוכה לראות את לקוחותיה עושים זאת בעצמם.

למי זה מתאים?

דיסק מקצועי לנשים המתעניינות בתחום ההתפתחות האישית והשינוי ולנשות מקצוע בתחומי הטיפול, האימון והייעוץ, ככלי עזר חשוב בתהליך הליווי האישי.

ולכל אישה שנמצאת בתהליך של התפתחות ורוצה להביא אותו למקסימום.

יצירת חזון היא מתנה שהיא זכות וחובה לכל אחת, כי החזון הוא ההבדל בין חיים של הישרדות ואין ברירה לחיים של התפתחות והגשמה עצמית.

העניקי לעצמך שעה אחת של הקשבה חווייתית ותזכי לחיים שלמים של בחירה!

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.